Books: History

Number of items: 32

12526.

1 800 HUF
12527.

28 000 HUF
75,68
82,35
Antall József országgyűlési beszédei 1990-1993 Bp., 1994 Athenaeum
12528.

800 HUF
Dr. Barna János-Sümeghy Dezső: Nemes családok Csanádvármegyében. Reprint kiadás, Bp., Heraldika, 1998. kiváló állapotban.
12529.

1 000 HUF
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája II. kötet (K-O). Bp., 1993, Tellér Kft. Kiadói műbőr kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12530.

1 000 HUF
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája III. kötet (P-S). Bp., 1999, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12531.

1 000 HUF
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája IV. kötet (SZ-ZS). Bp., 1998, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12532.

1 000 HUF
Pulszky Ferenc: Magyarország archeológiája, II. kötet, 95 táblával ás 156 a szöveg közé nyomott rajzzal. Bp., 1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, gerince sérült, piszkos, kopottas állapotban.
12533.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF