40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, a kötéseken néhány apró kopástól eltekintve szép állapotban.