3 000 HUF
Pulszky Ferenc: Magyarország archeológiája, II. kötet, 95 táblával ás 156 a szöveg közé nyomott rajzzal. Bp., 1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, gerince sérült, piszkos, kopottas állapotban.