Semetic Studies in memory of Immanuel Löw. Edited by Alexander Scheiber Ph. D. Professor of the Jewish Theological Seminary of Hungary. Bp., 1947, The Alexander Kohut Memorial Foundation. Magyar és angol nyelven, papírkötés, szakadt, kopottas állapotban.
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 5. kötet. Szukoth ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói vászon kötés, gerinc sérült
Az eszme kovácsai, első kötet, A zsidóságról. Bp., Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége. Kartonált. Sérült gerinccel + Carlebach, Esriel: Exotikus zsidók. ÉLmények és beszámolók. Bp., Magyar Zsidók Pro Palesztia Szövetsége. A fordítótól Dr. Vidor Pálnak ajánlva, kartonált. Hiányos gerinccel
Talmud Babli. Babylonischer Talmud. Tractat Berachoth Segensprüche. Mit deuscher Uebersetzung und den Commentaren Raschi und Tosephoth nebst verschiedenen Verbesserungen aller früheren Ausgaben... Einleitung... Dr. E. M. Pinner. Bd. I. (Alles Erschienene) Berlin, 1842, Eigenthum des Verfassers. Héber-német kétnyelvű kiadvány egyetlen megjelent, folio kötete, korabeli papírkötésben, kissé viseltes ...