1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Váltótörvény (1876: XXVII. törvényczikk). Jegyzetekkel ellátta: Dr. Pap Dávid. Magyar törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1901, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.