Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története I-V. (A III. kötet hiányzik!) Az aradi 1848-49-iki ereklyemuzeum, a bécsi csász. udvari levéltár, s a Gr. Kreith-féle gyüjtemény képeivel. Bp., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Az eredeti felhasználásával újrakötve, egészvászon kötésben
Bruno Brehm-sorozat: A háborúra fel kell készülni I-II., A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói bordázott gerincű egészbőr kötésben, jó állapotban.
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben. Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Negyedik kiadás. Bp., 1948, Protestáns Tábori Püspökség. Kartonált, gerince kicsit sérült, kopottas állapotban.
Bonhardt Attila-Sárhidi Gyula-Winkler László: A Magyar Királyi Honvédség fegyverzete. Bp., (1992), Zrínyi. Fotókkal, ábrákkal illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Lándor Tivadar(szerk.): A nagy háború írásban és képekben. A nyugati harctér I. kötet. Írta: Plich Jenő. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvészon kötés, gaerincnél sérült,szakadt, erősen kopottas állapotban.