10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története I-V. (A III. kötet hiányzik!) Az aradi 1848-49-iki ereklyemuzeum, a bécsi csász. udvari levéltár, s a Gr. Kreith-féle gyüjtemény képeivel. Bp., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Az eredeti felhasználásával újrakötve, egészvászon kötésben