Number of items: 94

12816.

2 000 HUF
5,18
5,71

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, erősen kopottas állapotban.
12817.

Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.
Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, erősen kopottas állapotban.

10 000 HUF
25,91
28,57

Markó Ferenc: Életemből. Versek. Budapest, 1899, szerző sajátja. Kissé kopottas állapotban.
12818.

800 HUF
2,07
2,29

Ady Endre: A minden-titkok versei. Bp., Athenaeum. Negyedik kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötés, gerince kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
12819.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Horváth Richárd: Életépítés. Budapest 1934. Szent István Társulat. Kis szakadásokkal.
12820.

1 000 HUF
2,59
2,86

Ardos Frigyes: Kézügyességi segédmunkálatok. Budapest 1911. Révai és Salamon. Viseltes állapotban
12822.

1 000 HUF
2,59
2,86

Ady Endre versei: Az Illés szekerén. Budapest 1923. Athenaeum. Több lap kijár.
12823.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tersánszky J. Jenő: Egy szarvasgím története. Budapest 1948. Révai.
12824.

800 HUF
2,07
2,29

Zalai Szalay László: Ez a föld... Bp., é.n. Fővárosi nyomda Rt.
12825.

1 600 HUF
4,15
4,57

L. Kelemen Gábor: Gól a halál kapujában! Bp., 1981, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, jó állapotban.
12826.

1 200 HUF
3,11
3,43

Hambach László-Hiki János(szerk.): A gépkocsi szerkezete (oktató táblák). Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói spirálozott papírkötés, borítója kissé sérült, egyébként jó állapotban.
12827.

1 000 HUF
2,59
2,86

32 db vegyes minikönyv, újszerű állapotban
12828.

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF