3 000 HUF
Busch Vilmos: Tréfás terefere. Mulatságos apró történetek gyűjteménye képekben. Magyarul: Rudnyánszky Gyula. Bp., 1909, Rozsnyai Károly. Illusztrált, kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, erősen kopottas állapot.