5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Dr. Margitay József (szerk.): Állami Pénzügyigazgatás. Tankönyv a községi közigazgatási tanfolyamok számára, kézikönyv a községi (városi) adókezeléshez. I-II. kötet, Bp., 1905-1908. enyhén kopott vászon kötésben.