Number of items: 94

Eötvös Károly művei 6 könyv a sorozatból: Nagyokról és kicsinyekről. Budapest 1906. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Emlékezések. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Magyar alakok. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások). + 	 Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások)
12841.

Eötvös Károly művei 6 könyv a sorozatból: Nagyokról és kicsinyekről. Budapest 1906. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Emlékezések. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Magyar alakok. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadás...

1 000 HUF
2,59
2,86

Új idők lexikona I. és III. kötet. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12842.

800 HUF
2,07
2,29

Remenyik Sándor: Romon virág Első kiadás! Kolozsvár, 1935. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás
12843.

2 600 HUF
6,74
7,43

12844.

3 000 HUF
7,77
8,57

Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.
12845.

Szász Károly: Kisebb műfordításai. I. kötet.
Pest, 1872. Ráth Mór 356p. Rendkívül díszes, dúsan aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.

2 000 HUF
5,18
5,71

Stefan Zweig: Sakknovella. Bp., 1945. Bibliotheca
12846.

1 000 HUF
2,59
2,86

Amor Librum - Magyar krónika, Sorszámozott hasonmás kiadás, aranyozott, bordázott gerincű bőr kötésben.
12847.

10 000 HUF
25,91
28,57

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül sérült gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.
12849.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül sérült gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

1 600 HUF
4,15
4,57

Mme J. Colomb: A muzsáért. regény, számos képpel. Bp., 1890 Dolinay Gyula. Festett egészvászon kötésben 148p.
12850.

2 000 HUF
5,18
5,71

12851.

2 200 HUF
5,70
6,29

Remekírók képes könyvtára 19 kötet a sorozatból Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. Általában jó állapotban
12852.

11 000 HUF
28,50
31,43

12853.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF