1 000 HUF
Dr. Stöhr Ágoston: Lelkipásztorkodási egészségtan különös tekintettel a közegészségügytanra. A második eredeti kiadás után fordította a veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1884, "Hunyadi Mátyás" Intézet. Félvászon kötés, gerince levált, sarkai töredezettek, festett lapszélek, kopottas állapot.