12605.
207. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
6 db Tolnai Új Világlexikona. Az általános tudás és műveltség tára (1,2,3,5,7,10. kötetek). Bp., 1926, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.