12604.
207. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel.