Books: Science and technology

Number of items: 39

12591.

3 000 HUF
7,77
8,57

12592.

2 000 HUF
5,18
5,71

12593.

1 000 HUF
2,59
2,86

12594.

10 000 HUF
25,91
28,57

12595.

2 000 HUF
5,18
5,71

12596.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Plósz Béla: Részletes sebészet I.-II. Bp., 1907. Magyar Állatorvos Egyesület Kissé foltos egészvászon kötésben
12597.

4 000 HUF
10,36
11,43

Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai recipe könyv. Harmadik bővített és javított  kiadás. Bp., 1915, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
12598.

4 000 HUF
10,36
11,43

12599.

3 000 HUF
7,77
8,57

Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
12600.

Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása.
Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban

2 600 HUF
6,74
7,43

Soddy, Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912. Kir. Magyar Természettudományi T. Harmincegy rajzzal. Kiadói, festett, aranyozott Gottermayer kötésben
12601.

2 000 HUF
5,18
5,71

12602.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF