Greacum lexicon manuale. Tribus partibus constans hermeneutica, analytica, synthetica, primum a Beniamine Hederico ... et multis modis castigatum et emendatum cura Io. Augusti Ernesti. Lipsiae (Lipcse), 1796, Io. Frid. Gleditschii. Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotú (gerincen kisebb sérülések, a címlapon az egykori tulajdonosok bejegyzése, pecsétje) / Original leather binding, inscri...
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten II/2, IV/2, V/1. Bde. Hrsg. Friedrich Kraus, Theodor Brugsch. Berlin-Wien, 1919/1921/1925, Urban & Schwarzenberg. Színes és fekete-fehér szövegközi képekkel, valamint táblákkal illusztrált, jó állapotú könyvek, kiadói félbőr kötésben (az egyiken a gerinc levált) / Illustrated, in half-leather binding (one hase a separate spine), good condi...
Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai recipe könyv. Harmadik bővített és javított kiadás. Bp., 1915, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
Soddy, Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912. Kir. Magyar Természettudományi T. Harmincegy rajzzal. Kiadói, festett, aranyozott Gottermayer kötésben
A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hirlap kiadása. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben (gerinc sérült, egy lap kijár)