Books: Travelling, cities

Number of items: 16

12562.

24 000 HUF
64,86
70,59
12563.

6 000 HUF
Apponyi Albert - Makoldy józsef: Pictures of Transylvania. With pen and pencil by Joseph de Makoldy. Bp. 1920. Hornyánszky. 72 p. (Pár oldal kivételével csak képanyag.) Kiadói papírborítóban, sérült gerinccel / With many illustrations. Damaged spine
12565.

Apponyi Albert - Makoldy józsef: Pictures of Transylvania. With pen and pencil by Joseph de Makoldy.
Bp. 1920. Hornyánszky. 72 p. (Pár oldal kivételével csak képanyag.) Kiadói papírborítóban, sérült gerinccel / With many illustrations. Damaged spine

3 000 HUF
12566.

6 000 HUF
12567.

12 000 HUF
32,43
35,29
12568.

1 000 HUF
12569.

5 000 HUF
12570.

3 600 HUF
9,73
10,59
12571.

18 000 HUF
48,65
52,94
Sűd-Deutschland. 1930-as évek náci Németország ismertetője, térképpel.
12572.

1 000 HUF
vitéz Várady Károly (szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1941. Az anyaországot, a visszacsatolt Felvidéket, Kárpátalját, Kelet-Magyarországot és Felső-Erdélyt magában foglaló kilencedik kiadás. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
12573.

4 000 HUF
12574.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF