100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
cca 1800 13 latos ezüst (Ag) szombati gyertyatartó trébelt testtel, poncolt növényi díszítéssel, "DK" mesterjeggyel (több helyen sérült) /
Silver Sabbath candlesticks with 13 loth hallmark and "DK" maker's mark (with faults), 27cm, 168,9+176,1gr