Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 16

Szandai Szabó Sándor (1903-1978): A munkás kultúrszövetség 1947. Bronz plakett, átfúrt, d:9,5 cm
11034.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ligeti Erika (1934-2004): Vujicsics Tihamér. Bronz plakett, jelzett, d: 8,5 cm
11035.

6 000 HUF
Várhelyi György (1942-): Dr. Gartner Pál. Bronz plakett, jelzett, d:12 cm
11036.

5 000 HUF
Szántó Gergely (1886-1962): Vízi kabaré 1924. Bronz plakett, jelzett, d:6,5 cm
11037.

7 000 HUF
18,92
20,59
K jelzéssel: Faragott fa fej, m: 20 cm
11038.

"K" jelzéssel: Faragott fa fej, m: 20 cm

800 HUF
K jelzéssel: Faragott fa fej, m: 17 cm
11039.

"K" jelzéssel: Faragott fa fej, m: 17 cm

800 HUF
Qasimodo bronzírózott ón figura, jelzés nélkül, BÁV címkével, márvány talapzaton, enyhén kopott, m: 24 cm / Qasimodo bronze-tin sculpture
11040.

3 600 HUF
9,73
10,59
Festett fém birka és távol keleti gazdája, jelzés nélkül, m:17 cm, h:17 cm
11041.

2 000 HUF
Palotás József (1947-): Móra Ferenc-Díj. kiemelkedő muzeológusoknak járó állami bronz plakett kitüntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 5 db állami adományozás! R! Hungary 2001. Award of Móra Ferenc Original box! Sign.: Palotás József (254.5g/80mm/Brass) State award, only 5 pieces annually! R!
11042.

Palotás József (1947-): Móra Ferenc-Díj. kiemelkedő muzeológusoknak járó állami bronz plakett kitüntetés eredeti adományozói díszdobozban! (254.5g/80mm/Bronz) T:1 Évi 5 db állami adományozás! R!
Hungary 2001. "Award of Móra Ferenc" Original box! Sign.: Palotás József (254.5g/80mm/Brass) State award, only 5 pieces annually! R!

22 000 HUF
59,46
64,71
Antal Károly (1909-1982): Vadászfiú. Festett műgyanta, jelzett, jó állapotban, fa talapzaton m:39 cm
11043.

18 000 HUF
48,65
52,94
Jávorszarvas, festett fém, jelzés nélkül, sérült, h:34 cm, m:25 cm
11044.

2 600 HUF
7,03
7,65
Jaguár, fém, festett fa-alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, m:15 cm (27 cm)
11045.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF