1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br érem mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces without ribbon C:VF
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-/3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:VF/F
1908. "Bosznia-Hercegovinai Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:2-
Hungary 1908. "Commemorative medallion of Bosnia and Herzegovina" Br decoration without ribbon (36mm) C:VF
NMK 274
1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2- korróziónyom
Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon C:VF corrosion
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" sherardírozott vas kitüntetés T:2
Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" iron decoration C:XF
NMK 229
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály "Fortitudini / IV. Károly" jelzett "A" kitüntetés mellszalagon Szign.: Kautsch (30mm) T:2 patina Hungary 1917. Silver Medal for Bravery II class, with hallmark on edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:XF patina
1922. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922" ezüstözött Br díjérem szalag nélkül T:2