3 000 HUF
Dr. Dálnoki-Kováts Jenő-Dr. Ladányi Miksa: A magyar ipar almanachja. Bp., 1929, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél sérült, belül a gerincnél kissé levált, lapok foltosan, egyébként jó állapotban.