1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai, Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó, Gottermayer kötése. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, első lap kissé kijár, egyébként jó állapotban.