https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 14
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
848314
12795
208
0
4600
Books: Military
Other collectibles
1
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után - A béke háborúi I-II. kötet. Budapest, 1938, Franklin Társulat. Kiadói félbőr kötésben, az I. kötet gerince levált, egyébként jó állapotban, sok képpel
Starting price:
4 600 HUF
770187
12796
208
0
5000
Books: Military
Other collectibles
1
Exercier-Reglement für die k.u.k. Cavallerie. Wien 1898. 276p. + 2 melléklet (az 1. hiányzik) gerinc sérült / 1 supplement missing, spine faulty
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
847849
12797
208
0
2000
Books: Military
Other collectibles
1
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
852607
12798
208
0
3000
Books: Military
Other collectibles
1
Ideiglenes útmutatás a lágoltalom végrehajtására. Bp., 1936. A M. Kir. Légvédelmi parancsnokság kiadása. Sok illusztrációval. 80 + 8 p.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
848012
12799
208
0
2000
Books: Military
Other collectibles
1
Bak Mihály: Orvosok-sebesültek, Kórházvonaton a Dontól Dániáig. Dedikált! Bp., 1987. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
766161
12800
208
0
2000
Books: Military
Other collectibles
1
Pilch Jenő: A világháború története. Szerk. - Számos képmelléklettel és térképvázlattal, + 4 térképmelléklettel. Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben kötéstábla belül elvált
Starting price:
2 000 HUF
786505
12801
208
0
10000
Books: Military
Other collectibles
1
Pataky Iván-Rozsos László-Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett I-II. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
847795
12802
208
0
3600
Books: Military
Other collectibles
1
Brehm, Bruno: Így kezdődött, A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
Starting price:
3 600 HUF
849965
12803
208
0
2000
Books: Military
Other collectibles
1
Groehler, Olaf: A légi háborúk története 1910-1980. Berlin, 1981, Militärverlag der Deutschen Demokratischen Republik. Illusztrált, kissé foltos, piszkos kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
846446
12804
208
0
2000
Books: Military
Other collectibles
1
Black, Jeremy(szerk.): Hetven döntő csata, az ókortól napjainkig. Bp., 2007, Athenaeum. Rengeteg színes képpel és ábrával illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
849886
12805
208
0
2000
Books: Military
Other collectibles
1
L. Davis, Brian: Egyenruhák és rendfokozatok a NATO-ban. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
850111
12806
208
0
3000
Books: Military
Other collectibles
1
Dr. Tóth László: A Magyar Királyi Honvédség egyenruhái 1926-1945. 2007, Huniform. Rengeteg fotóval illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment