4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Eötvös József, báró : Emlék és ünnepi beszédei
Bp. 1893. Ráth Mór. 381p. Kiadói, festett, dúsan aranyozott egészvászon kötésben, aranymetszéssel. Könyvtári duplum