12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Hetedik bővített kiadás sajtó alá rendezte Bánóczi József, 1-5. kötet. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.