1 000 HUF
Urbach Erzsébet: Villa Gentiana. Bevezetéssel ellátta Vécsey Leó. 50/43. számozott példány, a címlap Végh Gusztáv rajzolóművész alkotása. Bp., Unió Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, gerince kissé sérült, lapok foltosak, egyébként jó állapotban.