13049. 208. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Vörösmarty Mihály Munkái III. (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, színezett egészvászon kötésben, jó állapotban
Photo of the item taken by : tánczos_gábor