3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Yesudian, Selva Raja: Sport és jóga, Ősi hindu testgyakorlatok és lélekszabályozás európaiak számára. Dedikált! 53 eredeti felvétellel, IX. kiadás, Stádium. Egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti címlap, kopottas állapotban.