Dr. Supka Géza: A nagy dráma. Miskolc, 1924, Klein Ludvig és Szelényi Könyvnyomda Rt. Dedikált! Félbőr kötés, gerincnél sérült, szakadt, egyébként jó állapotban.
Kató, Egy úri leány története (Vallomások egy fiatal leány életéből). Wien, 1931, Magánkiadás. 150/40. sorszámozott kiadás, újrakötött papírkötés, viseltes állapotban.
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú
Arany János összes munkái Új lenyomat. XI.-XII. Levelezése író barátaival. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Arany János összes munkái Új lenyomat.I. és X. kötetek sérült kötéssel Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Aranyozott, sérült kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
Arany János összes munkái Új lenyomat. VII.-VIII.: Aristophanés vígjátékai I.-II. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
A magyar anekdotakincs. Thesaurus Anecdotum Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázta Tóth Béla. Új átdolgozott kiadás. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Publius Ovidius Naso: Wevandlungen - Johann Heinrich Voss. I.-II. Braunschweig 1829. Friedrich Vieweg. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben / In half-linen binding