10176. 208. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Somló Jenő: Galambetetés. Papír, akvarell, jelzett, üveg keretben, 21x15 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván