10180. 208. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Swierkiwicz Boleszlávné: Női portré. Olaj, vászon, kisebb sérülések, hátul jelzett, keretben, 44×36 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor