10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Dr. Mangold Lajos-Dr. Horváth Cyril (szerk.): Tolnai Világtörténelme I-IV. kötet. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap-és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, szép állapotban.