10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
A magyar katona vitézségének ezer éve I.-II. kötet. Teljes! Írták: Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Horthy Miklós..., Budapest, 1933. Franklin. XVI + 484 p. + 4 t. ; [4] + 506 p. + 4 t. A két kötet egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben.