Books: Minibooks Number of items: 45
847145
12687
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Mennyei kulcs. Keresztény katholikusok imádságoskönyve, tartalmazza a legszebb imákat és énekeket. Veszprém, 1922, Méhner. Kiadói egészbőr kötésben védőtokkal, festett, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
2 000 HUF
872221
12688
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Kossuth Lajos: Monokról indult el, A szabadságharc bukása. Minikönyv, 499. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
872261
12689
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
872265
12690
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Podányi Tibor: Rudabánya. Minikönyv, 791. sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
872251
12691
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Kaposvár nyomdái 1832-1976. Kaposvár, 1976. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
872259
12692
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Ady Endre: Ki látott engem? Minikönyv, reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
872247
12693
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Az Egyetemi Nyomda története (1577-1945) I-II.kötet. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
872225
12694
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Kossuth Lajos: Monokról indult el, Kossuth Lajos gyermekkora és ifjúsága. Minikönyv, 499. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
872256
12695
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Tessedik Sámuel önéletleírása. Minikönyv, reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
872245
12696
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Goethe, antológia a költő ifjúkori, férfi és öregkori műveiből. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
3 000 HUF
872213
12697
211
Books: Minibooks
Other collectibles
A szegedi boszorkánypörök. Bp., 1976, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 872223
12698
211
Books: Minibooks
Other collectibles
Kossuth Lajos: Monokról indult el, A szabadságharc vezére, az ország kormányzója. Minikönyv, 486. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035