12680. 211. Closed Online auction Books: Music
4 000 HUF
0 HUF
Markó Miklós: Czigányzenészek albuma. Bp., 1986, Markó Miklós.Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél belül kissé levált, enyhén kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor