12 000 HUF
Donászy Ferencz Életünket és vérünket.. Regényes korrajz Mária Terézia királyné korából.
Bp., é. n. Athenaeum. 482 l. Szövegközti rajzokkal és képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, a kötéstáblán festett címképpel. Szép állapotban