12782. 211. Closed Online auction Books: Other rarities
6 000 HUF
0 HUF
Szabóné Nogáll Janka (szerk.): Hölgyek naptára. XXV. évfolyam. Bp., 1897, Légrády Testvérek. Kiadói kötésben, aranyozott lapszéllel, kicsit sérült állapotban.
Photo of the item taken by : németh_andrea