Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.
Donászy Ferencz Életünket és vérünket.. Regényes korrajz Mária Terézia királyné korából. Bp., é. n. Athenaeum. 482 l. Szövegközti rajzokkal és képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, a kötéstáblán festett címképpel. Szép állapotban
Gyömbéri Darázs Jónás: Bors és paprika - Összeszitálta és kitálalta Gyömbéri Darázs Jónás, több hazai és külföldi tudós társaságnak ha nem is leveledző, de legalább csirázó tagja. Harmadik tál. (kötet) Pest, 1845. Hartleben K. Humoros kiadvány. Papírkötésben, kissé szakadozott borítóval
Jámbor Pál: A magyar irodalom története, II. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. Kiadói félvászon kötés, festett lapszélek, elejében firkálással, viseltes állapotban.
A rendőri büntetőeljárás és elvi jelentőségű határozatok (A Rendőri Büntetőjog Tára I.). Kiad. Tusnádi Élthes Gyula. Cegléd, é.n., Garab József Könyvnyomdája. Egészvászon kötésben, jó állapotban, egy-két ceruzás jelzéssel (az előzéklap hiányzik)