Number of items: 82

Rónay Mária: Repülő sárkány. Ifjúsági regény. Székely-Harsányi rajzokkal. Dedikált! Bp., Hungária. Kiadói félváyzon kötés, kopottas állapot.
12828.

1 000 HUF
2,59
2,86

12829.

7 000 HUF
18,13
20,00

Robert Jean Pepliers: Nouvelle grammaire royale francoise Das ist Neue königliche französische Grammatica. Berlin, 1699. Johann Völcker. Korabeli pergamen kötésben. Néhány lap kijár / in pergamin binding (somepages come out)
12830.

12 000 HUF
31,09
34,29

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12831.

1 000 HUF
2,59
2,86

12833.

1 000 HUF
2,59
2,86

12834.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1940 2 db fotós árjegyzék: Hatsek Emil, Agfa. mind sok képpel / 2 photo and camera booklet
12835.

1 000 HUF
2,59
2,86

A sport enciklopédiája. I.-II. köt. Dr. Dréhr Imre előszavával. 52 táblával, 500 ábrával. Szerk. Pálfy György A testnevelés és a testgyakorlás kézikönyve. Bp. 1928. Enciklopédia. 340 p. 31 t.; 408 p. 21 t. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott.
12836.

3 200 HUF
8,29
9,14

Így élt sorozat 5 db kötete Marx, Türr István, Stromfeld Aurél, Karinthy Frigyes, Lenin
12837.

1 200 HUF
3,11
3,43

Nagy ládányi könyv tétel, nagyrészt háború előtti, sok magyar szépirodalommal
12838.

1 000 HUF
2,59
2,86

Soltész Ferenc-Szinyei Endre(szerk.): Görög-magyar szótár. Második, újonnan átdolgozott és bővített kiadás. Sárospatak, 1875, Steinfeld Béla. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
12839.

2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Bp., 1909, Franklin. Félvászon kötés, színezett lapszélek, belső előlapja szakadt, egyébként jó állapotban.
12840.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF