12739.
211. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 600 HUF
Schubert Károly: A természettan alapelemei. Bopp-féle táblák magyarázatával ellátva, 68 fametszettel, ötödik javított kiadás. Bp., 1880, Lampel R. Könyvkiadása. Félvászon kötés, kopottas állapotban.