Books: Military

Number of items: 21

A Magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József - Reé László. Kissé laza kötésben
12693.

6 000 HUF

Pilch Jenő: A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Számos képmelléklettel és térképvázlattal. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, belső előlapja kijár, viseltes állapotban.
12694.

2 000 HUF

12695.

4 000 HUF

Spencer, Herbert: A katonai és iparos társadalmak szociológiája. Fordította és a bevezetést írta Nagy Dénes. Bp., 1919, Új Magyarország Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12696.

800 HUF

Friedrich Wencker: Der unvermeidliche Krieg zwischen Japan und Amerika. Eine politische Studie Stuttgart / Leipzig, Neuer Stuttgarter Verlag 1921. Kissé sérült papírkötésben / in slightly damaged paper binding
12697.

1 600 HUF

Kriegs-Almanach 1915. Leipzig, 1915. Insel Verl.,  243p. sok illuszrtációval / with many illustrations
12698.

1 600 HUF

Hugo Kerchnawe: Der Zusammenbruch der Österr.-Ungar. Wehrmacht im Herbst 1918. Dargestellt nach Akten des Armee-Ober-Kommandos und anderen amtlichen Quellen von Generalmajor d.R. Hugo Kerchnawe. Mit 2 Kartenskizzen. München, 1921. Lehmanns Verlag
12699.

2 400 HUF

Die italienische Armee im Felde. Handbuch. "Darf über die Linie der vordersten Brigadekommandos nicht mitgenommen werden" Wien, 1917. Druck bei Reisser. Kézikönyv a fronton harcoló katonáknak, mellékletekkel és sokszorosított hadiparanccsal. (kötés egy helyen belül szétvált) / Handbook for the fighting soldiers with many illustrations and a copied military order. (binding somewhere parted, otherwise in good condition)
12700.

11 000 HUF
29,81
34,38

Alexander Heinrich Rudolph von Kluck: Der Marsch auf Paris und die Marneschlacht 1914. Berlin, 1920. Ernst Siegfried Mittler und Sohn. Első kiadás / First edition!
12701.

3 200 HUF
8,67
10,00

12702.

10 000 HUF

Varga Ottó: Aradi vértanúk albuma. Második, bővített kiaás. Bp., 1890. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
12703.

4 600 HUF
12,47
14,38

12704.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF