Number of items: 82

12909.

Kötés nélkül, krúdában maradt példány. 120p. / Piece without binding in cruda.

60 000 HUF
162,60
187,50

Bellarminus Enervatus. Liber primus. De verbo Dei. (cca 1791). Kiadói bordázott gerincű egészbőr kötés, a bőrkötés sérült, hasadt, belső előlap valószínűleg hiányzik, kopottas állapotban.
12910.

15 000 HUF
40,65
46,88

12911.

2 800 HUF

Swedenborg Emanuel: Menny és pokol. Látottak és hallottak szerint. Bp. 1909. Londoni Swedenborg Társ. 334 p. Fűzve, kiadói papír borítóban; Jó állapotban
12912.

4 000 HUF

Móricz Zsigmond: A tűznek nem szabad kialudni. Bp., 1927. Athenaeum. A szerző aláírásával! (1929. VI. 29., Csécse).
12913.

6 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Első kritikai szövegkiadás. Sajtó alá rendezte: Tolnai Vilmos. Bp. 1923. MTA. Félvászon kötésben
12914.

1 600 HUF

Jósika Miklós: Visszhangok. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv. Aranyozott félvászon kötés, festett lapszélek, néhány lap foltos, kissé kopottas állapotban.
12915.

1 800 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs, III. kötet. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül gerincnél levált, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
12916.

3 000 HUF

12917.

24 000 HUF
65,04
75,00

12918.

10 000 HUF

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével. Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)
12919.

Gyulai Pál költeményei. A költő arczképével.
Pest, 1870. Ráth Mór. 1t. 336p. Első kiadás! Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. (foltos)

3 800 HUF
10,30
11,88

Tapoltzai Gándl József Ágoston: Telemak és Kalypso vagy is futéssal győzettetik meg a szerelem. Hertzeg Kameraki Érseknek feneloni Saligniak Ferentznek nevezetes iratmányából kölcsönzött énekes szín játék két felvonásban... Vátz. 1795. Maramarosi Gottlieb Antal. 90p. Megviselt papírkötésben
12920.

2 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF