Books: Architecture, Art

Number of items: 23

Reich Károly rajzai Nagy László Két sörényes c. verséhez. Bp., [1968], Kossuth Nyomda. 36. sorszámozott példány, készült 500 példányban. A szerző által dedikálva. Kartonált papírkötésben, műanyag védőfóliával, jó állapotban.
12487.

Reich Károly rajzai Nagy László "Két sörényes" c. verséhez. Bp., [1968], Kossuth Nyomda. 36. sorszámozott példány, készült 500 példányban. A szerző által dedikálva. Kartonált papírkötésben, műanyag védőfóliával, jó állapotban.

12 000 HUF
31,83
34,29
Michelangelo. Des Meisters Werke und seine Lebensgeschichte. Szerk.: Gemerau, Alfred. Berlin, [1920], Wilhelm Vorngräber. Aranyozott félbőr kötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.
12488.

2 000 HUF
5,31
5,71
12489.

4 000 HUF
10,61
11,43
Hevesy Iván: Fényképezési mesterfogások, tréfák és fortélyos felvételek. Bp., é.n. Hafa.
12490.

1 000 HUF
2,65
2,86
Folnesics Josef: Innenräume und Hausrath der Empire- und Biedermeierzeit in Österreich und Ungarn. Wien. 1903. Anton Schroll, Nagyméretű mappa Ausztria-Magyarország belsőépítészetéről, 69 fénynyomatú kép mappában. Mappa megviselt, táblák nagy része kissé koszos, de hiánytalan. / 69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm
12491.

69 light-printed tables in mappa. Worn condition. 30x41 cm

5 000 HUF
13,26
14,29
12492.

2 400 HUF
6,37
6,86
Phil Mays Gutter-Snipes. 50 Original Sketches in Pen & Ink. London, 1898. The Leadenhall Press Limited. Egészvászon kötésben, néhány lap kijár / some pages come out
12493.

3 200 HUF
8,49
9,14
12494.

1 800 HUF
4,77
5,14
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
12495.

2 000 HUF
5,31
5,71
Lippóczy Norbert(szerk.): Szőlő és bor az Ex libriseken. Bp., 1970, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12496.

1 000 HUF
2,65
2,86
IV. Magyar Képzőművészeti Kiállítás. [Bp.], [1954], Műcsarnok. Papírkötésben, a festmények fekete-fehér reprodukcióival, jó állapotban.
12497.

1 000 HUF
2,65
2,86
Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full! Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition
12498.

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!
Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition

8 000 HUF
21,22
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF