3 200 HUF
Vitéz Várady Károly(szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1941. Az anyaországot, a visszacsatolt Felvidéket, Kárpátalját, Kelet-Magyarországot és Felső-Erdélyt magában foglaló kilencedik kiadás. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.