12467.
218. Closed Online auction
Books: Issues of the Geographic Association
3 600 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Scott, Robert F.: Angolok a déli sarkvidéken. Ford. Halász Gyula. 75 képpel, térképpel. Bp., 1911, Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.