Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.
Pascal, Blaise: Oeuvres de - -. Tome I. et II. Nouvelle edition... par M. Prosper Faugere. (Les Grands Écrivains de la France) Paris, 1886-1895, Librairie Hachette. Korabeli félbőr kötésben, felül aranyozott élmetszéssel, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotú /
Original half-leather binding, except some minor faults in good condition
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban /
Original half-leather binding, illustrated, in good condition
Magyar Ferenc: A Traktor ismertetése, kezelése és javítása kezdök, valamint szakemberek számára. 40 ábrával és 4 táblázattal. Szeged, cca 1940. Szerzői. 136p.
A Magyar Fotogrammetriai Társaság évkönyve. I-IV. évfolyam. 1931-1932. Összell. Rédey István.
Bp. 1931-1932. M. Kir. Állami Térképészet. 147 l. 65 l. Kiadói papírkötésben