1 000 HUF
Zadravecz István(szerk.): Szentföld. Első kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, jó állapotban.