18 000 HUF
5 db-os indiai tétel: Bölcs zsírkő szobor; Úrhölgy és kísérete selyem kép, 27x19 cm; bronz szobor; kendő; Baktay Ervin: India művészete. A történelem és művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.