1944 Képes tábori újság, III. évf. 30. sz. (1944. júl. 22) hírekkel a frontról és a hátországból / Illustrated field newspaper with the actual tidings of the front lines and the hinterland, 22nd July 1944.
cca 1916 Visszatérő szerb családok. Első Világháborús fotó kinagyítva, Légrády testvérek, foltos a széleken, 16×25 cm / Enlarged photos of WW. I. scenes
Visszatérő szerb családok. Az Érdekes Újság felvétele az I. világháborúból. Légrády Testvérek kiadása / Returning Serbian families. Photo from World War I, 28x36cm
Az Érdekes Újság háborús albuma: Harctéri felvételek az 1. világháborúból. Összesen 48 db nagyméretű fotó, katonáktól, művészektől jó állapotban, eredeti, kissé rongyos tékában 36x30 cm
cca 1786-1900 A dragonyosok vezérezredese. Színezett litográfia, Jean-Baptiste Isabey és Charles Percier rajza alapján metszette Pigeot, 45×28,5 cm / Colonel général des dragons. Lithograph, etched by Pigeot, after the drawing of Jean-Baptiste Isabey and Charles Pecier.
cca 1786-1900 A vértesek vezérezredese. Színezett litográfia, Jean-Baptiste Isabey és Charles Percier rajza alapján metszette Guttenberg, 45×28,5 cm / Colonel général des cuirassiers. Lithograph, etched by Guttenberg, after the drawing of Jean-Baptiste Isabey and Charles Pecier.