Vértes József: Intim dolgok Napoleon életéből. Bp., 1914, Lampel R. Könyvkereskedése. Kicsit kopott, az elején némileg laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül ...
Tille, Armin: Helmolts Weltgeschichte. Begründet von Hans F. Helmolt. I.-IV. Leipzig und Wien, 1913-1922 Bibliographisches Institut, KOrabeli félbőr kötésben, szép állapotban / in nice condition