Books: History Number of items: 46
853545
12676
220
Books: History
Other collectibles
6 000 HUF
909693
12677
220
13000
Books: History
Other collectibles
Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Második bővített és illustrált kiadás. I-II. kötet. Budapest, 1905. Franklin. 400p. 392p. egészoldalas és kihajtható hasonmás táblákkal. Kiadói pergamin-kötésben, az ennél a kötésnél megszokottnál sokkal jobb állapotban. Gerincén kisebb hibákkal
13 000 HUF
523762
12678
220
Books: History
Other collectibles
10 000 HUF
865783
12679
220
5500
Books: History
Other collectibles
5 500 HUF
943341
12680
220
Books: History
Other collectibles
Ottlik László: A politikai rendszerek története. Középkor és újkor a világháborúig. Bp., 1940, Magyar Szemle Társaság (Kincsestár 127.). Papírkötésben, jó állapotban.
945163
12681
220
Books: History
Other collectibles
Demény Lajos: Az 1437-38-as bábolnai népi felkelés. Bukarest, 1960, Tudományos Könyvkiadó. Kicsit szakadt papírkötésben.
1 000 HUF
944958
12682
220
Books: History
Other collectibles
Bainville, Jacques: Napoleon. [Bp.], é. n., Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
943450
12683
220
Books: History
Other collectibles
Csapodi Csaba: A legnagyobb magyar. Bp., 1941., Stádium Rt. (Nemzeti Könyvtár). Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
943468
12684
220
Books: History
Other collectibles
Északi vártán. Észt rokonaink irodalma. Szerk.: Képes Géza. Bp., 1944, Stádium Rt. (Nemzeti Könyvtár 127-128.). Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
943134
12685
220
Books: History
Other collectibles
Szekfű Gyula: Állam és nemzet. Tanulmányok a nemzetiségi kérdésről. Bp., 1942, Magyar Szemle Társaság. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
927931
12686
220
Books: History
Other collectibles
Raffay Ernő: Trianon titkai avagy, hogyan bántak el országunkkal... Bp., 1990, Tornado Dannenija Kft. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
942658
12687
220
Books: History
Other collectibles
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország XXI. kötet. Szent István koronája országai Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. HÁtulján kis világosabb folt, egyébként jó állapotban
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035